Přečtěte si reference od našich spokojených klientů

 

 

REFERENCE NA FACEBOOKU PŘÍMO OD KLIENTŮ

Podívejte se také na reference, které nám přidali spokojení klienti sami přímo na facebook!

>>REFERENCE ZDE <<

 

 

 

 

 PODÍVEJTE SE, CO O NÁS ŘEKLI NAŠI ZÁKAZNÍCI PŘÍMO VE VIDEU!

DALŠÍ REFERENCE:

 

PhotoGrid_1458333525990

Lily – britská lilová čičina s vlastní hlavou

 

Jeste jednou dekuji za hlidani a muzu jenom doporucit! 🙂 Vsechno probehlo v naprostem poradku a nase kocicka vypadala po navratu spokojene, moc jsme ocenili fotky a zpravy behem hlidani 🙂 Az priste nekam vyrazime, hlidani urcite zase radi vyuzijeme 🙂

 

Jitka Mácová z Prahy
Video z hlídání: Jak jsme hlídali kočky: Lily nezastaví nic!

 

IMG-20160423-WA0007

Norský lesní krasavec a krasavice

Hlídání našich kočiček proběhlo v pořádku. Kočičí chůva si mé kočky získala hned na první schůzce, proto jsem neměla obavu, jak hlídání dopadne. Myslím, že spokojené kočičky jsou nejlepší reference 🙂

Lucie Kůrová z Prahy

 

 

 

PhotoGrid_1441731386169

Tarja – energická tygřice plemene Ocicat

Byli jsme extrémně spokojení s úrovní této služby a s komunikací. Všecho od úvodního kontaktu a prvního setkání, přes samotné hlídání až po navrácení klíčů bylo provedeno profesionálně a nejlepším možným způsobem.
Měli jsme strašnou zkušenost s předchozí catsittingovou agenturou a byli jsme velmi obezřetní, ne-li přímo neochotní vyzkoušet jinou společnost. Ale měli jsme už naplánovaný výlet a žádní přátelé nám nemohli hlídat Tarju. A tak jsme se rozhodli dát tomu druhou šanci a ani na chvíli jsme toho rozhodnutí poté nelitovali.
Když jsme se vrátili, věděli jsme, že naše Tarja byla dobře opečovávaná, že si s ní někdo hrál a staral se o ní. Samozřejmě, že jsme jí chyběli, ale s tím se bohužel nedá nic dělat, že?

Můžeme vysoce doporučit tento servis každému, kdo se stará o kočky a chce si být jistý tím, že budou v dobrých rukách, zatímco jste pryč.

S&A, expatriati žijící v Praze
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny

 

PhotoGrid_1454878621984

Poppy and Duncan – přátelští kámoši

 

Kočky se měli báječně s Nikol, určitě doporučuji tento servis a rozhodně ho využiji opět.

 

David Arneil ze Skotska
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny

 

 

PhotoGrid_1454441081168_1

Garfield, Sandy a Zara – nejlepší kočičí GANG

Hlidani nasich 3 kocek dopadlo skvele, kocicky byly spokojene a rozhodne se jim to libilo mnohem vic nez kocici hotel. Dekujeme za Vase sluzby, urcite je jeste vyuzijeme a vsem doporucuji! <3 🙂

Veronika Vosátková z Prahy
Video z hlídání: Jak jsme hlídali kočky: KOČIČÍ GANG

 

 

IMG_4836

Daisy – mainská mývalí kočičí slečna

Děkujeme za hlídání, byli jsme naprosto spokojení! Výborná komunikace, naše kočka Daisy byla evidentně spokojená. Líbily se nám emaily s fotkami a krátkou zprávou z každé návštěvy 🙂

 

Ludmila Salemová z Prahy
www.bachovkypraha.cz

 

PhotoGrid_1451325589306

Sid – briťák, který stále chodí za chůvou jako pejsek

Děkujeme úžasné kočičí mámě za hlídání našeho kocourka Sida. Byli jsme s hlídáním moc spokojeni a náš kocourek evidentně také. Vše proběhlo, jak jsme si přáli.Také jsme dostali pár rad ohledně hubnoucího programu pro našeho cvalíka, takže jsme opravdu vděční 🙂 Vím, že kočičí mámu si určitě objednáme zase a my budeme moci v klidu cestovat.

Barbora Seidlerová z Prahy

 

PhotoGrid_1453321511682_1_1

Billo – huňatý mazlivka

Zdravím vás a všem doporučuji HolidayCat.cz, až pojedete na dovolenou, nebo na krátký výlet. Toto je poprvé, kdy jsem využila službu hlídání koček – odjela jsem na tří týdenní dovolenou a naše kočičí chůva se starala o mýho kocourka Billa každý den, s láskou a péčí. V minulých letech jsem většinou svěřovala svýho kocoura kamarádům, ale pokaždé, když jsem se vrátila zpátky, byl na mě naštvaný a smutný, že jsem ho tam nechala takhle samotného. Ale tentokrát, když si s ním naše kočičí chůva i hrála a věnovala se mu, byl tak šťastný, když mě uviděl a tolik se chtěl mazlit! Dostávala jsem e-maily každý den od HolidayCat, kde byly vždy nové fotky a novinky o Billovi – bylo to tak hezké číst to z druhého konce světa s vědomím, že se můj kocour měl dobře a někdo se o něj staral s takovou láskou! Děkuji HolidayCat!

Simona Serena z Itálie
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny

 

PhotoGrid_1437852489725

Hera a Juno – ruská modrá kráska a mazlivá kočička

Nikol a její kolegové z HolidayCat jsou úžasní. Před tím, než jsme se přistěhovali do Prahy byl pro mě tenhle koncept nový, ale zachrálnilo mi to život! Kvůli jazykovým obtížím pro mě bylo těžké najít místo pro kočky a se dvěma kočkami  se nám náklady ještě navýšily. Když jsem ale narazila na Nikol, byla to velká úleva. Nejen, že mluví velmi dobře anglicky, je také opravdu spolehlivá, důvěryhodná a ze všeho nejvíce je nefalšovaná milovnice koček. Teď, když jedem opět pryč nemám sebemenší pochybnosti nechat kočky doma s vědomím, že jsou v dobrých rukou. Děkuji!

Nicole Le Leu z  Austrálie
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny
Video z hlídání:  JAK JSME HLÍDALI KOČKY: Hera a Juno

 

PhotoGrid_1445007498411

Alwin – kotě jako obrázek plemene Ragdoll

Když jsem se rozhodovala, jak se postarám o svého patnáctitýdenního kocourka Alwina během své služební cesty, zvažovala jsem několik možností. Nechat ho samotného s přeplněnými miskami? Poprosit někoho v mém okolí? Rezervovat kočičí hotel? Nechat ho samotného vzhledem k jeho věku jsem odmítla. Kočičí hotel jsem zavrhla, neb jsem nechtěla kocourka stresovat pobytem v neznámém prostředí. Známé ani kamarády jsem obtěžovat nechtěla, nebydlí blízko a žádný z nich ani kočku nemá. Naštěstí jsem v časopise Naše kočka narazila na článek o HolidayCat. Jejich internetové stránky se mi líbily, tak jsem je kontaktovala. Obratem se mi ozvala slečna Nikol a domluvily jsme si instruktážní schůzku. Schůzka proběhla spolu s ní a kočičí chůvou slečnou Jarkou. Alwin na ně obě reagoval velice pozitivně a to rozhodlo, že jsme se na hlídání dohodly. Po návratu domů z cesty mně vítal můj kocourek bez výčitek a s doplněnými miskami. Každý den jsem obdržela zprávu a fotky kocourka při hře. Byla jsem proto v klidu, že je o Alwina dobře postaráno, a mohla se plně soustředit na práci. Ještě jednou moc děkuji slečně Nikol a hlavně slečně Jarce za skvělou péči o Alwina. Agenturu HolidayCat mohu vřele doporučit každému, kdo chce, aby o jeho kočičího člena rodiny bylo postaráno profesionálně a s láskou.

Lenka Pilná z Prahy

 

PhotoGrid_1440927101485

Millie a Truffle – obrovské chlupaté Norské lesní kočky

Hlídání koček bylo odvedeno extrémně dobře, kočky se zdály, že naší kočičí chůvu milují a one miluje je. Oduševnělé obrázky od ní nás udržovaly v kontaktu s kočkami a všechno bylo ve správném pořádku při našem příjezdu – kočky i majitelé velmi spokojení. Rozhodně vás budeme doporučovat našim přátelům a opět využijeme vaše služby.

Linda a Tim Hennessy z Nového Zélandu
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny

 

Mimi – nejbázlivější kočička pod Sluncem

(A přece se nám ukázala 🙂 )

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat za hlídání kočičky během vánočních svátků. S kočičí chůvou byla výborná komunikace a vše proběhlo jak mělo. Hlídání můžu jen doporučit.

Lenka Fialová z Prahy

 

PhotoGrid_1451238674630

Chips – trochu bázlivý, ale upovídaný kocourek 

 

Super, málokdy se vidí startup, kde tak moc makají, tak moc se snaží dodržet každý detail dohody a tak moc se snaží překonávat očekávání. A přitom mají moc rádi kočky.
Využíváme opakovaně, mnohem lepší než hotel, kde je to samý stres pro kočky a vlastně i pro nás – a ještě tam na poseldní chvíli neseženete místo.

 

Oleg Vojtíšek z Prahy

 

 


Chirrita a Rosalí – živé bengálské čičiny

Vážené chovatelky a vážení chovatelé kočičích mazlících osobností, snad Vám v rozhodování komu své drahé vrnící bytosti svěřit, pomůže těchto pár slov. V rozhodování zda kočičí hotel nebo cizí člověk do domácnosti mi naše kočičky ukázaly, jak moc je jim doma dobře a je zbytečné stresovat je převozem a opuštěním v cizím prostředí. Když jsem našla www stránky slečny Nikol a pak se s ní u nás doma setkala, byl to jasný bod v rozhodování. Kočičí bytosti má v srdci a působí příjemným dojmem, že se řádně postará o kočky (schránku a kytky) a víc ji opravdu nezajímá. I přes technické potíže, které jsem na dovolené měla, se snažila mi fotky a zprávy jak se kočičkám daří posílat různými cestami. Při našem návratu se kočičky chovaly jako absolutně vyrovnané bytosti, zívaly z probuzení a tak mi připadá, že jim bylo opravdu dobře. S plánováním dalších cest cítím velkou úlevu, že můžu zahodit představu stěhování kočičích záchodů, buzení ve 4 ráno hlasitým mňoukáním, olizováním a zatínáním drápků a můžu se těšit na odpočinek i zahraničí, protože přeci máme perfektní chůvičku 😀 Děkuji slečně Nikol za umožnění klidných dovolených a přeji jí, aby se její agentuře dařilo a mohla nám pomáhat dál.

Denisa P. z Prahy
Video z hlídání: JAK JSME HLÍDALI KOČKY Bengálka v akci


IMG-20150812-WA0004

Rory – veselá rošťanda 🙂

Všechno bylo v pořádku..slečna byla milá jak ke mě, tak k Rory. Byla jsem v pohodě na svém výletu, protože jsem věděla, že je někdo s mým miláčkem. Servis byl příjemný – fotky a zprávy s každodenním příběhem. A když jsem přišla, Rory měla veselé oči…Samozřejmě o vás dám vědět každému, kdo má kočku. Děkuju 🙂

 

Martina z Itálie
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny

 

PhotoGrid_1437852766133

Luka – přátelský outdoorový kocourek

Díky této příležitosti vám ještě jednou velmi děkuji za poskytnuté služby. Nebyly jsme klidní pouze kvůli vědomí, že je o kocoura postaráno, ale také proto, že jste byli extrémně vstřícní ke změnám okolností, které vyžadovaly uskutečnění neplánované dodatečné návštěvy našeho kocoura na poslední chvíli pozdě večer.

Jsem si jistý, že až budeme příště potřebovat hlídání koček, rozhodně si objednáme vás.

Igor z Ukrainy
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny

 

charlie-final

Charlie – hrdý kocourek a fotografický elegán

Ráda bych chtěla slečně Nikol poděkovat, že se perfektně postarala o mého kocourka Charlieho. :-)Kocourka bych jen tak někomu nesvěřila, ale už před rokem mi slečna Nikol dokázala jak je v práci catsitterky skvělá. Navíc vždy mi pošle krásné fotky Charlieho a já vidím jak je spokojený 🙂 Slečna Nikol je jako anděl, který dává pozor na mého miláčka, který jí miluje. :-) Je to milá trpělivá slečna, která zvládá i náročnější zákazníky. Nikoho lepšího jsem si nemohla přát.

Všem vřele doporučuji.

Chovatelka Charelieho

 

mimi, momo

Mimi a Momo –  roztomilá koťátka

Když jsme se přestěhovali do Prahy něco málo před rokem, obávala jsem se, kdo se postará o naše kočky, zatímco budeme pryč.  Naštěstí jsem narazila na Nikol. Od chvíle, kdy jsem jí potkala, jsem měla dobrý pocit. Je důvěryhodná, miluje kočky a navíc je velmi milá. Její služby jsme využili už několikrát. Stará se velmi dobře o kočky, čistí jim záchůdek, krmí je, dává jim vodičku a také se s kočkami mazlí a hraje si s nimi. Každý den nám posílá koláž z fotek, kde vidím jak se mé kočky mají, což je velmi uklidňující. Mou mysl také ulehčuje fakt, že máme někoho, kdo dohlíží na náš barák, když jsme pryč. Nikol bych doporučila bez váhání! Díky Nikol a příště naviděnou!

Talitha z Holandska
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny
Video z hlídání: JAK JSME HLÍDALI KOČKY:  Mimi a Momo – zápas ve volném stylu nebo Momo na skejtu

Siepie

Siepie –  vnitřní i venkovní kocour

Běheme tří dovolených nám Nikol z Holiday Cat pohlídala našeho kocoura jménem Siepie. Myslíme si, že Holiday Cat je velmi profesionální agentura: dobře zorganizovaná, přátelská, důvěryhodná a je evidentní, že velmi milují kočky! Co se nám líbilo bylo nejen to, že nakrmili našeho kocoura, ale že s ním chvíli pobyli a pohráli si s ním a trochu mu tím zkompenzovali naší nepřítomnost. Za našeho kocoura můžeme říct, že byl velmi šťastný díky denním návštěvám. Mimo dobrou péči o kočky nabízí Holiday Cat také zalití květin na zahradě a vybrání pošty ze schránky. Líbila se nám představa, že někdo každý den dohlíží nejen na našeho kocoura, ale také na náš dům!

Esther z Holandska
Pozn. red.: Přeloženo z angličtiny 

Šanty a Kakáč –  těžcí pohodáři

S Nikol jsme my a hlavně naši dva kočičáci velice spokojeni. Dá se naprosto spolehnout, že kočky dostanou, co potřebují a v dohodnutých termínech. Nikol prokázala, že dokáže operativně řešit i nečekané problémy, které někdy mohou nastat. Zároveň je cítit, že ke kočkám přistupuje s láskou, což je nejdůležitější.

Daniel F. z Prahy

Video z hlídání: JAK JSME HLÍDALI KOČKY: Kakáč a Šanty – těžcí pohodáři

 

Bertram a Líza – nesmělý kocourek s kočičkou

S Nikol Sabatovou jsme se seznamilise uz pred nekolika lety. Je moc spolehliva a slusna slecna! Jsme moc rady spolupracovat s ni. Mame kocoura a kocku z utulka – jsou moc bojacni – ne maji radi cizi lidi – ale c Nikol jsou klidne a spokojeni – a i dokonce mazli – co je uplny zazrak!!!! Kduz jsme odjozdime – v dome je klid a poradek – a i kocka s kocourem jsou klidni a spokojeni – tak protoze i my jsme spokojeni! Kazdy den mame spravu o nasich mazlickach – vidime fotky – cteme hezke spavy – a jsme statsny, ze nasi mazlicky jsou v poradku!“

Anastazia z Ruska

 

 

princess, esset

Princess a Esset – nádherné kočičí dámy

Ďakujem za služby, ktoré poskytujete pre naše dve mačičky. Oceňujem profesionalitu, spoľahlivosť a ústretovosť v jednaní. O mačičky je dobre postarané a my nemusíme byť v strese či majú všetko čo potrebujú v čase keď sme mimo domov. Sme detto radi, že sa striedajú maximálne dve osoby a teda mačičky nezažívajú zbytočné zmeny príliš často a nemusia si stále zvykať na nových ľudí. Určite môžem doporučiť agentúru ďalším klientom.

Paní Monika ze Slovenska

Video z hlídání: JAK JSME HLÍDALI KOČKYPrincess, chytačka míčku


 

Kontakt Objednat hlídání koček Náš tým

Not found