2.6.2015 Holidaycat.cz

21 pirátských koček aneb kočky, jak je neznáte

Každá kočka se narodí do určitého prostředí. Nejčastěji známe kočky domácí nebo volně pobíhající v přírodě. Málokdo měl ale tu čest potkat pirátské kočky, protože ty žijí pouze na moři. 

Pirátské kočky často sklouzávají k pochybným mravům a bohémskému stylu života. Jsou děsivé a nespoutané. Nám se však podařilo zachytit jednu pirátskou loď a jen tak tak jsme vyvázli živí! Podívejte, jaké snímky jsme pořídili!

Arthur Arr Kolozub


Billy the Kidd

Captain MacHaak

Davies Tlama

Don anejo rojo a Sir Brown

Jerry utopenec

Lady Jacqueline the Threat

Queen Redneck

Steve The Pirate

Zlatokopka Lady Marry K

Tom the sailor

Capitan Yerr Morgan

Pirátské kočky mají těžký život, ale zároveň nespoutaný a odvázaný. Každá má určitou funkci na lodi a toho je třeba se držet. Například Steve The Pirate vyhlíží nebezpečí z výšky, Jacqueline The Threat s Krvavým Skusem brání loď před napadením, no a ostatní se zatím věnují bujarým pitkám, čímž je proslulý například Capitan Yerr Morgan. Ostatní by ho normálně z lodi už dávno vyhodili, má však roli největšího bosse a nikdo si k němu nic nedovolí.

 

Náš život ušetřili jen proto, že jsme jim vysypali na loď asi 8 barelů čerstvých makrel, tuňáků a všelijakých mořských potvor. I když jsme nyní už měsíc doma, stále máme před obličejem ty děsivé tváře!

 

Podpořte naší stránku označením "To se mi líbí" a sledujte nás online!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Not found