20.11.2017 Holidaycat.cz

8 slavných filmů, které by vaše kočka natočila jinak

1. Pelíšky

Cožpak o to, film je to hezký, je tam mnoho krásných a vtipných scén. Ale bohužel se tam v jednom kuse mluví a mluví. A minimum prostoru je tam věnováno tomu podstatnému. Totiž těm pelíškům. Sakra, proč tomu filmu dávají tak lákavý název, když tam není nic o rozkošných ranních šlofících, lahodném odpoledním odpočívání nebo o kondičním několikahodinovém nočním spánku? Přetočit!

2. Batman

Samotný Batman je nudný. Kočičí režisér by dal více prostoru té jeho fešné parťačce, Catwoman. Místo násilných scén by ve snímku měl být kladen daleko větší důraz na pověstnou eleganci, s níž kočka podniká toulky nočním městem, přeskakuje ploty a prolézá díry. A když už nějaká akční scéna, tak proč ne úspěšné odlovení zákeřného mrštného potkana?

 

3. Lord of the sphynx (Pán prstenů)

Ano, pán prstenů je jistě pozoruhodná trilogie plná kdejakých živočichů a skřetů. Ale mnohem zajímavější by to bylo, kdyby hráli ve filmu sphynxové, neboli kočičí naháči. To by teprv mělo ten správný říz. Nakonec by ale konec dopadl asi jinak, protože díky kočičí chytrosti a nezávislosti by to vyhrály – miláškové – a hobbitům by nezbylo nic!

4. Sám doma

Hollywoodští tvůrci by se divili, jakou paseku může doma udělat kočka, když ji necháte doma samotnou. Ta zde dokáže absolvovat mnoho dobrodružných akcí, honiček, nerovných soubojů; a ani k tomu nepotřebuje nebezpečné soupeře, s jakými se potýkal malý Kevin.

 

5. Kočka na rozpálené plechové střeše

Koho proboha napadlo něco tak násilnického? Docela stačí: „Kočka na plechové střeše“. Nebo jen „Kočka na střeše“. Nebo, jestli dovolíte, úplně ideálně: „Kočka na stromě“. Tam je totiž v porovnání se střechou větší psina. Pardon, chtěl jsem říct sranda! To mi jen tak ujelo.

6. Zpívání v dešti

No v dešti kočkám rozhodně do zpěvu není. To spíš uslyšíte žalostné mňaučení. Mňaaaaaauuu… Tak na co sakra čekáte? To necháte chudáka kočku zmoknout? Otevřete ty dveře!

Související obrázek

7. Šestý smysl

Ano, to je téma, které si rozhodně zaslouží celovečerní film. Kočičí šestý smysl je jedinečný fenomén – jak dokáže kočka vytušit, že ji chcete vzít k veterináři, že ji chcete vykoupat nebo že právě k téhle tetě se nesmí přibližovat, protože je alergická na kočky (a proto právě k ní se lísá jako o závod).

 

8. Králova řeč

Stačí jen velmi krátce – mňau. Konec, titulky, jde se spát!

 

Autor článku: Lukáš Karas
www.holidaycat.cz – hlídání koček u vás doma


 Blíží se dovolená a nevíte, kdo se vám postará o kočku? My ano!

 Zjistěte více info o hlídání koček u vás doma


Lidé také čtou: 

7 důvodů, proč nedávat kočku do kočičího hotelu/ ke známému
Mýty o kočkách s průkazem původu
13 důvodů, proč jsou Vánoce lepší s kočkou
AGRESIVNÍ KOČKA – co způsobuje agresi u koček a jak to řešit (Vol. 1)

Podpořte naší stránku označením "To se mi líbí" a sledujte nás online!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Not found