2.7.2015 Holidaycat.cz

Deník kočičího vězně

Den mého zajetí č. 752

Moji věznitelé se neustále pokoušejí mě zesměšnit malými bizarními houpajícimi se objekty a provokují mě barevnými tretkami. Baví je, když mě to štve a zoufale se je snažím ulovit. Pro ně je to jen zvrácená, krutá zábava. Velkoryse si dopřávají čerstvé maso, zatímco mě nutí žrát suché cereálie. To jediné, co mě pohání je naděje na únik a lehké zadostiučinění, které pociťuju, když jim příležitostně drápu nábytek. Zítra možná sežeru nějakou rostlinu a vyvrhnu ji na koberec.

Den mého zajetí č. 761

Dnešní pokus o vraždu mých věznitelů motáním se kolem jejich nohou, zatímco procházeli okolo, téměř vyšel – příště to musím zkusit nahoře na schodech. Při pokusu o znechucení a odpuzení těchto ohavných utlačovatelů jsem se opět přiměla vyzvracet na jejich oblíbenou židli..musím to zkusit ještě na postel (znova).

Den mého zajetí č. 762

Spala jsem celej den, abych mohla otravovat mé utlačovatele neustálým dožadováním se krmení v nekřesťanských hodinách během jejich spánku.

Den mého zajetí č. 765

Dnes jsem přinesla bezhlavou myš, jako malé varování, abych jim ukázala, čeho jsem schopna  a zasadila v nich hrůzu. Oni místo toho pouze cukrovali a povýšeně mi poklepávali na hlavu, jaká jsem prý hodná malá kočička..Hmmm..tak to nefunguje podle plánu

Den mého zajetí č. 766

Dnes přišli na návštěvu nějaký komplicové mých věznitelů. Musela jsem trávit celou dobu v nějaké uzavřené místnosti o samotě. Co je však důlěžité, že jsem zaslechla něco o tom, že moje věznění v téhle místnosti je způsobené kvůli nějaké silné alergii. Musím si o tom zjistit víc a využít to ke svému prospěchu.

Den mého zajetí č. 769

Už je mi skutečně jasné, jaký jsou to sadisti. Bez jediného dobrého důvodu jsem byla vybrána k mučení vodou. To bylo ještě provázeno pálivou bublavou chemikálií jménem „šampón“. Jaké narušené osoby mohly vymyslet takovou tekutinu! Má jediná útěcha je aspoň ten kousek palce, který mám stále uvíznutý mezi zubama a drobný kousek masa pod mými drápky.

Den mého zajetí č. 771

Existují také jisté shromáždění těchto spolupachatelů. Umístili mě do samostatné klece mezi asi dalších 150 klecí s jinými kočkami, jejichž pachy ve mě vzbuzovaly odpor a ještě větší nenávist k mým věznitelům. Okolo chodili cizí sadisti a prohlíželi si mě, aby zkusili, co vydržím. Aby toho nebylo málo, na závěr mě odnesli před nejhorší sadisty, které jsem kdy viděla – natahovali mi ocas, šmátrali mi po srsti a ještě mi před očima mávali nějakou pochybnou hračkou, jako by si mysleli, že se nechám touhle pastí pro odvedení pozornosti zmást. Viděla jsem u ostatních koček, když se nechaly zmást – přivázali na ně pak nějakou nechutnou barevnou mašli a musely trpět v náručí svýho věznitele před ozařujícími blikajícími světly. Jak zvrácené úchylky mají tihle usurpátoři. Za tohle strávím minimálně další dva tejdny pod postelí.. 

Den mého zajetí č. 774

Jsem zcela přesvědčena, že ostaní zajatci jsou poskoci a možná bonzují. Pes je pravidelně venčenej a vypadá být mnohem víc v pohodě při návratu. Je to evidentní idiot. Pták, na druhou stranu, musí být donašeč. Vytříbil svůj hrozivý jazyk (občas podobný špiónské řeči) a mluví s nimi pravidelně. Jsem si jistá, že jim nahlašuje každý můj pohyb. Díky jeho momentálnímu umístění v kovové kleci je jeho bezpečnost zajištěna. Ale můžu si počkat…je to jen otázka času..

 


Přečtěte si také:

DĚSIVÁ PRAVDA O KOČKÁCH – Mazlíčci, nebo sérioví vrazi??
21 pirátských koček, aneb kočky, jak je neznáte
11 koček, které mají lidské dvojníky
KOČIČÍ DISCIPLÍNA: Jak odnaučit kočku kousat a škrábat

Featured photo source: http://catnipsum.com/blog/wp-content/uploads/2013/03/Prisinor-Cat.jpg

Podpořte naší stránku označením "To se mi líbí" a sledujte nás online!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Not found