25.1.2018 Holidaycat.cz

Kočičí lidi, nenechte se otravovat psy, ale vy, co je máte rádi – čtěte!

Milujete kočky a psy vás otravují? Jejich neustálý štěkot, otravné skákání a olizování obličeje vás dohání k šílenství? Jste kočkomil a tak vám nic neudělá větší radost než měkounké kočičí tlapky a předení? Nebo jste spíš zastánce názoru, že jsou kočky odměřené potvory, přijdou se jen nažrat a pes vás aspoň ze srdce rád přivítá a neskrývá blaženou radost jen pouze pro vaší samotnou přítomnost?  Nebo snad milujete přednosti obou těchto odlišných mazlíčků a máte doma obojí? 

Máme pro vás vzkaz: Boj kočka vs. pes nikdy nikdo nevyhraje…


Tyto rozepře, kdo je lepší, prostě ale nejdou vyřešit. Ale ať už  jste nakloněni pro jedno, či druhé zvíře, my vás chápeme! Možná už nás znáte, máme agenturu na hlídání koček a staráme se o desítky micin v době nepřítomnosti jejich majitelů, ale protože víme, jak jsou kočky odlišné od psů, rozhodli jsme pro vás vytvořit zcela separovanou agenturu na venčení pejsků! A ta je pro změnu prezentovaná oranžovou barvou, pro veselou a vřelou psí povahu. A tak, pokud i vy často řešíte, co dělat s vaším maxipsem fíkem během dlouhých pracovních šicht, nebo o dovolených, pejska rádi vyvenčíme!

Mazlíčky do rukou nesvěřujeme „cizím“ osobám

Víme, co si myslíte – psa byste nám nesvěřili, nikomu cizímu určitě! To je jasný, my bychom je také nesvěřili nikomu cizímu. A tak si naše chůvy pečlivě vybíráme a „pipláme“, školíme a „tvoříme“ je k obrazu vašemu nejen tak, aby jste byli vy i vaši pejskové/ kočičky spokojení, ale aby to vaše očekávání ještě v mnohém předčilo. A to se nám zatím (klepu na stůl), daří v mnohých případech. Naše chůvičky jsou povětšinou mladé slečny, které si splnily sen, že mohou pracovat se zvířaty a ještě za to mít zajímavý výdělek. A proto do hlídání / venčení vkládají celé srdce. A přece jen – i vaši kamarádi byli jednou cizí lidé… 🙂 

 

Jak to tedy vlastně funguje? 

Psí chůvy – DogHoliday.cz

Je to v podstatě podobné jako u HolidayCat.cz, chůvička k vám přijde prvně na úvodní schůzku, aby se seznámila jak s vámi, tak s vaším pejskem, všechno jí vysvětlíte, půjdete případně i na ukázkovou procházku se psem a ona si během toho zapíše vše potřebné do smlouvy, kterou spolu uzavřete. Poté k vám přijde v daný termín na hlídání, vašeho pejska vyvenčí, samozřejmě ho nepustí z vodítka, vymazlí ho, pohraje si s ním, nafotí s ním krásné fotky a ty vám pošle po návštěvě na mobil. Také ho nakrmí a věnuje mu veškerou péči, která je potřeba.

Prima psí hlídací cena zde: 

 

Kočičí chůvy – HolidayCat.cz

Naše kočičí agentura funguje již od roku 2014 a proto máme již slušnou základnu kočičích zákazníků, kteří ví, že spolupracujeme s těmi nejspolehlivějšími kočičími chůvami z regionu. Naše chůvy chodí přímo k vám domů, aby se vaše čičiny nestresovaly cizím prostředím a během dovolené vám vaše kočky tak vymazlí, že je při příjezdu ani nepoznáte. Kočky také nakrmí přesně podle vašich pokynů, vyčistí jim záchody, pohrajou si s nimi, popřípadě je pustí „vyvenčit“ na zahradu. Po každé návštěvě vám poté pošlou na mobil obsáhlou zprávu, jak to s vašema chlupáčema probíhalo a k tomu připojí veselou foto-koláž s několika fotkami.

Prima kočičí hlídací cena zde:

 

A co když máte psy i kočky?

Tak to samozřejmě vítáme! Máme také psí chůvy, které milují kočky a proto mají vždy dostatek práce! Buď prostě hlídají kočky, venčí pejsky, nebo dělají oboje! V každém případě se na nás nebojte obrátit i v tomhle případě. 

 

Tak co, zkusíte to s námi? Jo, je to na vás moc rychlý, chápeme
….tak aspoň zatím sledujte náš psí facebook!

Mňau a pac, vaše zvířecí chůvy!

Autor článku: Kočkopsí chůvy 

Podpořte naší stránku označením "To se mi líbí" a sledujte nás online!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Not found