30.7.2015 Holidaycat.cz

10 důvodů, proč je kočka nejlepší zvíře

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké zvíře je po všech stránkách nejlépe vyhovující v soužití s člověkem? Po zvážení několika faktorů lze jednoduše dojít závěru, že odpovědí je kočka. Přečtěte si 10 důvodů, proč tomu tak je!

1. Jsou měkoučké a hebké

Když se dotýkáte kočky, dělá Vám to úžasné potěšení, její drobné tělo pokryté příjemným kožíškem nemůže nechat chladného snad ani zarytého anti-kočkaře

2. Jsou čistotné 

Pokud je něco nevytočí nebo nevyvede z rovnováhy, používají si poslušně svůj záchůdek a nemusíte se jejich exkrementů vůbec dotýkat (např. přes sáček)

3. Jsou samostané 

Nevyžadují venčení, nekonečnou pozornost a zbytečně neotravují

4. Pomůžou, když je nám ouvej 

Často vycítí, když je nám smutno, nebo nás něco bolí – lehnou si přesně na to postižené místo a vrní a vrní a vrní..

5. Vrní 

Jako jediný živočišný druh je kočka (a další kočkovité šelmy) schopna vydávat tento hrdelní pohyb, který způsobuje předení. Je to úžasně uklidňující a hlavně to prozrazuje také uvolněný stav kočky


HLÍDÁNÍ KOČEK PŘÍMO U VÁS DOMA

 Ceník Kdo jsme


6. Jsou skladné

Když řešíme jakékoliv přenosy kočky na jiné místo, jednoduše ji dáme do přepravky, kterou unese i slabší žena. Je možné si jí vzít bez problému do tramvaje, autobusu, nebo když se na nás štěstí usměje, tak i do letadla mezi pasažéry.

7. Jsou inspirací 

Pro spoustu krásných, tajemných a žádaných věcí – už jste snad někdy slyšeli, že je ta žena krásná fenka? Nebo snad ovečka, žirafka, poletucha? No asi ne, nejčastěji slyšíme „to je ale kočka“, pokud už tedy přirovnáváme k nějakému zvířeti.

8. Nesežerou toho po kilech

Tedy většinou ne. Takže náklady na stravu kočky jsou únosné i pro sociálně slabší jedince.

9. Jsou malého vzrůstu 

Když si na vás tedy tohle báječné zvíře lehne, nemusíte zatínat svaly, potit se tíhou a tiše se modlit, ať už co nejdříve odejde.

10. A co je na nich nejlepší?

Můžete jich chovat hned několik naráz! A jak to? No přeci proto, že jsou drobné, skladné, mají hebkou srst, jsou čistotné, inspirující, nenákladné a samostatné a vrní :))

A jako bonus jsou ještě ohromně vtipné, když přebíhají od jednoho konce baráku na druhý a  narazí u toho třeba omylem lehce do stěny 🙂

Čtěte také:
9 kroků, jak si navodit přírodní antidepresivum
Steve a krabička – vtipné video
Jak postavit kočce vlastní barák – zvládne to každý!
Kotě s papíry nebo bez papírů? 7 rozdílů mezi nimi

Podpořte naší stránku označením "To se mi líbí" a sledujte nás online!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Not found